znajdź w serwisie:
    

DLA SZKÓŁ - 3-dniowe po Polsce oferta nr: 986

Oferta nr: 986

2 dni w Kotlinie Kłodzkiej i 1 dzień w Skalnym Mieście

Termin: dowolny (3 dni)

Ramowy program imprezy:
Dzień 1:
wyjazd o godz. 8:00, przejazd do Kletna i zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej - najpiękniejszej jaskini w Sudetach, przejazd do Długopola,  zakwaterowanie, kolacja, spacer do Parku Zdrojowego i degustacja wód mineralnych, nocleg.
Dzień 2: śniadanie, pobranie suchego prowiantu i wyjazd do Czeskich Skalnych Miast, spacer wśród przepięknych form skalnych, rejs łodzią po jeziorku wśród skał. Przejazd do Nachodu, spacer po mieście: Stary i Nowy Ratusz, Zamek. Powrót do ośrodka na obiadokolację, wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.
Dzień 3: śniadanie, przejazd do Bystrzycy Kłodzkiej, zwiedzanie miasta, Muzeum Filumenistycznego (muzeum gromadzi eksponaty do produkcji zapałek, etykiety od pudełek po zapałkach), powrót do ośrodka na obiad, po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Wrocławia ok. godz. 18:00

Zakwaterowanie: 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym w Długopolu. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 3,4-osobowych z łazienkami i TV oraz studiach 2+3, 2+3+2 z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: stołówka, sala do prowadzenia zajęć i dyskotek, boisko do gry w piłkę nożna, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, teren do gier i zabaw.

Cena: 
319 zł od osoby (40-43 uczestników + 3 opiekunów)
305 zł od osoby (44-45 uczestników + 4 opiekunów)

Cena zawiera:
* przejazdy autokarem,
* 2 noclegi,
* 2 śniadania, 1 obiad, 1 kolacja, 1 obiadokolacja, 1 suchy prowiant w czasie wycieczki do Skalnych Miast,
* ognisko z pieczeniem kiełbasek,
* usługa przewodnika sudeckiego w czasie trwania wycieczek pieszych,
* opłaty za bilety wstępów: Jaskinia Niedźwiedzia, Muzeum Filumenistyczne,
* ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera:
* biletów wstępu do Skalnego Miasta i na rejs łodzią - ok. 100 kc (opłata obowiązkowa),

Uwagi:
* opisany powyżej program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od godzin rezerwacji wstępów,
* dzieci i młodzież do ukończenia 18 lat przekraczają granicę RP za okazaniem PASZPORTU LUB DOWODU OSOBISTEGO.cena od: 305 PLN

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT