znajdź w serwisie:
    

DLA SZKÓŁ - 2-dniowe po Polsce oferta nr: 929

Oferta nr: 929

Stolica Hrabstwa Kłodzkiego

Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy położony w bardzo spokojnej, niewielkiej miejscowości, sprzyjającej odpoczynkowi, pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami i TV oraz studia 2+3, 2+2+3 z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników stołówka, sala konferencyjna, sala dyskotekowa, plac do gier i zabaw, boisko do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej.

Wyżywienie: 3 x dziennie (od kolacji w pierwszym dniu do obiadu w ostatnim dniu)

Transport: autokar

Termin: dowolny

Cena: 
209 zł od uczestnika przy grupie 40-42 uczestników + 3 opiekunów 

Świadczenia:
- przejazdy autokarem,
- 1 nocleg,
- 1 śniadanie, 1 obiad, 1 kolacja,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- obsługa trasy przez przewodnika,
- bilety wstępów: Twierdza Kłodzka,
- ubezpieczenie NNW.

Ramowy program imprezy:
Dzień 1:
wyjazd o godz. 8:00, przejazd do Kłodzka, zwiedzanie z przewodnikiem Twierdzy Kłodzkiej oraz spacer po mieście. Przejazd do Długopola,  zakwaterowanie, kolacja, ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.
Dzień 2: śniadanie, wyjście do parku zdrojowego i Pijalni Wód Mineralnych w Długopolu Zdrój, degustacja wód mineralnych, spacer po parku zdrojowym, powrót do ośrodka na obiad, po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Wrocławia ok. godz. 18:00

Uwagi: kolejność zwiedzania może ulec zmianie, szczegółowy program zwiedzania i  pobytu ustala przewodnik.cena od: 209 PLN

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT