znajdź w serwisie:
    

DLA SZKÓŁ - 3-dniowe po Polsce oferta nr: 858

Oferta nr: 858

Szlakiem legend sudeckich

Dom Wypoczynkowy położony jest w Karpaczu Dolnym, w cichym, spokojnym miejscu, 100m  od przystanku PKS, 200m od centrum. Pokoje z łazienkami i TV. Jest to idealny punkt wyjścia na  główne szlaki turystyczne Karkonoszy. W ośrodku do dyspozycji: stołówka, duża świetlica z TV, stołem do ping-ponga i „piłkarzykami”, kąciki wypoczynkowe w holach, mały teren do gier i zabaw na powietrzu, miejsce na ognisko.
LUB
Dom Wypoczynkowy
położony w Górzyńcu koło Szklarskiej Poręby, położony nad rzeką Małą Kamienną, dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienkami. Do dyspozycji jest jadalnia z domową kuchnią oraz kawiarnia z bilardem. Ponadto ośrodek posiada dwie sale konferencyjne (o wielkości odpowiednio 40, 20 osób), salę telewizyjną oraz świetlicę, boisko do siatkówki, piłki nożnej oraz boisko do koszykówki, miejsce na grilla, ognisko oraz na plenerowe imprezy taneczne.

Zakwaterowanie: pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami (prysznic, umywalka i WC).

Wyżywienie: 3 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu)

Termin: dowolny (3 dni)

Cena: 297 zł od osoby (40-43 uczestników i 3 opiekunów)
         287 zł od osoby (44-45 uczestników i 4 opiekunów)

Świadczenia:
• przejazd autokarem,
• 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje
• ognisko z pieczeniem kiełbasek,
• opieka przewodnika sudeckiego,
• bilety wstępu: Wieża Książęca w Siedlęcinie, Świątynia Wang, Muzeum Zabawek, Zamek Chojnik.

Ramowy program imprezy:
Dzień 1: wyjazd sprzed szkoły o godz. 8:30, przejazd do Sobieszowa, wejście piesze na Górę Chojnik, zwiedzanie zamku, którego tematem przewodnim będą „Legendy sudeckie”. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja, dyskoteka, nocleg.
Dzień 2: śniadanie, pobranie suchego prowiantu i wyjazd na wycieczkę do Siedlęcina, zwidzanie Wieży Książęcej, powrót do ośrodka na obiad, zajęcia sportowe i plastyczne „Jak wygląda Liczyrzepa?”, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczór legend sudeckich, nocleg.
Dzień 3: śniadanie, wyjście piesze (Karpacz) lub przejazd autokarem (Górzyniec) do Świątyni Wang i Muzeum Zabawek, powrót do ośrodka na obiad, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd przed szkołę ok. godz. 18:00.

Uwagi:
• program zwiedzania może ulec zmianie, szczegółowy program ustala przewodnik,
• szybki podjęcie decyzji daje możliwość wyboru obiektu noclegowego.cena od: 287 PLN

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT