znajdź w serwisie:
    

DLA SZKÓŁ - Zielone Szkoły w Polsce oferta nr: 747

Oferta nr: 747

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie - miejscowość koło Kołobrzegu charakteryzująca się klimatem morskim o umiarkowanym nasileniu bodźców klimatycznych. Klimat kształtowany jest przez położenie Ustronia w zachodniej części wybrzeż Bałtyku i nad otwartym morzem. Charakter morski klimatu akcentują wiatry wiejące od morza lub wzdłuż linii brzegowej, co powoduje zmniejszenie różnic temperatur, wzrost i wyrównanie wilgotności, napływ czystego powietrza. Są to główne przyczyny powstawania tzw. aerozolu morskiego, który  jest naturalnym tworzywem do inhalacji, działającym korzystnie w schorzeniach dróg oddechowych.

Ośrodek Wypoczynkowy - położony z dala od głównych traktów komunikacyjnych pozostawia do dyspozycji uczestników stołówkę, salę telewizyjną, świetlicę ze stołem do tenisa i możliwością organizacji dyskotek i gimastyki, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, miejsce na ognisko, teren zielony do gier i zabaw. Odległość od plaży ok. 500 m, od centrum miejscowości ok. 1 km. Obiekt jest całoroczny, posiada kartę kwalifikacyjną upoważniającą do organizowania wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Zakwaterowanie: pokoje 4,5,6-osobowe z łazienkami, 2 pokoje 4-osobowe bez łazienek (łazienki po przeciwnej stronie korytarza do wyłącznej dyspozycji mieszkańców tych pokoi), 2 pokoje 2-osobowe z łazienką na korytarzu (osobno prysznic i wc, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców tych pokoi).

Wyżywienie: 3 x dziennie

Transport: wg zamówienia

Termin: dowolny (min. 4 noclegi)

Cena: 55 zł od osoby za dzień

Świadczenia zawarte w cenie:
- nocleg,
- wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja,
- korzystanie z infrastruktury ośrodka,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Kalkulacja imprezy obejmująca transport (autokar lub PKP+autokar) oraz program przygotowywana jest dla każdej grupy na podstawie zamówienia.

Proponowane punkty programu do wyboru:
- opieka przedstawiciela biura nadzorującego realazację programu,
- Aquapark w Ustroniu Morskim,
- zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach,
- wycieczka do Kołobrzegu - zwiedzanie miasta, Piracka Przygoda (bardzo fajny program), rejs statkiem po Bałtyku,
- wycieczka do Zieleniewa - pobyt na Dzikim Zachodzie cena od: 55 PLN

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT