znajdź w serwisie:
    

DLA SZKÓŁ - 3-dniowe po Polsce oferta nr: 683

Oferta nr: 683

Kotlina Kłodzka - Długopole

Termin: dowolny (3 dni)

Ramowy program imprezy:
Dzień 1:
wyjazd o godz. 8:00, przejazd do Międzygórza, wejście piesze na Górę Igliczną i zwiedzanie bazyliki i ruchomej szopki, po drodze zwiedzanie Ogrodu Bajek, wodospadu na rzece Wilczce, przejazd do Długopola,  zakwaterowanie, kolacja, spacer do Parku Zdrojowego i degustacja wód mineralnych, nocleg.
Dzień 2: śniadanie, spacer do parku Zdrojowego i Pijalni Wód Mineralnych, powrót do ośrodka na obiad, zajęcia przyrodnicze „Co w górach piszczy?”, kolacja, zajęcia sportowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.
Dzień 3: śniadanie, przejazd do Bystrzycy Kłodzkiej, zwiedzanie miasta, Muzeum Filumenistycznego (muzeum gromadzi eksponaty do produkcji zapałek, etykiety od pudełek po zapałkach), powrót do ośrodka na obiad, po obiedzie wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Wrocławia ok. godz. 18:00

Zakwaterowanie: 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym w Długopolu. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2,4-osobowych z łazienkami i TV oraz studiach 2+3, 2+3+2 z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: stołówka, sala do prowadzenia zajęć i dyskotek, boisko do gry w piłkę nożna, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, teren do gier i zabaw.

Cena: 
269 zł od osoby (40-43 uczestników + 3 opiekunów)
252 zł od osoby (44-46 uczestników + 4 opiekunów)

Cena zawiera:
* przejazdy autokarem,
* 2 noclegi,
* 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje,
* ognisko z pieczeniem kiełbasek,
* usługa przewodnika sudeckiego w czasie trwania wycieczek pieszych,
* OPIEKA NOCNA,
* opłaty za bilety wstępów: Ogród Bajek, ruchoma szopka, Muzeum Filumenistyczne.

Uwagi:
* opisany powyżej program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od godzin rezerwacji wstępów.cena od: 252 PLN

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT