znajdź w serwisie:
    

DLA SZKÓŁ - 1-dniowe za granicę oferta nr: 189

Oferta nr: 189

ZOO Safari (Czechy)

Dvur Kralove - specjalnością ZOO jest fauna afrykańska. Naszym największym unikatem jest nosorożec biały. Jedne z niewielu żyjących osobników tego nosorożca na świecie znajdują się w naszym ZOO. W kategorii ilości zwierząt ZOO Dvůr Králové jest największym w kraju i najbardziej znanym czeskim ogrodem zoologicznym. Jest także największą instytucją zajmującą się hodowlą afrykańskich zwierząt i należy do najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Europie i na świecie.
Zwierzęta afrykańskie, zwłaszcza zwierzęta kopytne. W ZOO znajduje się jedna z najważniejszych na świecie hodowla afrykańskich zwierząt kopytnych. Koordynuje ono europejski program hodowli białych nosorożców oraz opiekuje się chorymi zwierzętami występującymi na terenie kraju. Ogród zoologiczny przyczynił się do zachowania ginących gatunków rysia i głuszca oraz do reintrodukcji bawoła kafryjskiego i antylopy końskiej w RPA. Bierze udział w europejskim programie hodowlanym EEP.
Najcenniejsze gatunki to hiena, gepard, orangutan, krokodyl kubański, gawial sudański, kakadu molucka, hipopotam liberyjski, nosorożec czarny, indyjski, nosorożec biały północny, słoń afrykański, antylopa afrykańska, lampart śnieżny, lampart perski, goryl.

Cena dla szkół z Wrocławia: 

Ilość osób/koszt autokaru

cena od osoby

33-34 + 3 opiekunów

30

35-39 + 4 opiekunów

26

40-44 + 4 opiekunów

23

Przewidywany koszt wynajmu autokaru

1400 zł/grupa

Cena zawiera:
* całodzienna opieka licencjonowanego przewodnika sudeckiego,
* ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie obejmuje:
* kosztów wynajmu autokaru,
* biletów wstępu do ZOO + ok. 150-180 kc od osoby w zależności od sezonu.cena od: 23 PLN

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT