znajdź w serwisie:
    

WYCIECZKI JEDNODNIOWE 2021 - Wiosna 2021 oferta nr: 1172

Oferta nr: 1172

Jaworzyna Śl. - Świdnica

Świadczenia zawarte w cenie:
* przejazd autokarem,
* obsługa trasy przez pilota,
* ubezpieczenie NNW.
* Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Ramowy program imprezy:
Zbiórka o godz. 08:15, parking przy Wzgórzu Andersa, ul. Petrusewicza, wyjazd o godz. 08:30. Przejazd do Jaworzyny Śląskiej. Zwiedzanie Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku.
To pasjonująca podróż przez świat zabytkowych maszyn. Ponad 50 lokomotyw, 70 wagonów, żurawie kolejowe i pług odśnieżny zajmują ok. 1,5 km torów. Oprowadzanie z przewodnikiem, który przybliży Państwu historię kolejnictwa. Następnie przejazd do Świdnicy. Spacer po mieście. Zwiedzanie m.in. Kościoła Pokoju - największej drewnianej barokowej świątyni w Europie (jeden z siedmiu nowych cudów Polski według „National Geographic”, zabytek światowego dziedzictwa UNESCO). Wjazd na wieżę ratuszową, z której rozpościera się widok na Góry Sowie, Masyw Ślęży i urokliwą panoramę okolicy. Katedra p.w. św. Stanisława i Wacława z przepięknym barokowym wnętrzem i ołtarzem głównym autorstwa Jana Riedla. Czas wolny. Powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.
Uwaga:
1.    cena nie zawiera opłat za bilety wstępów i przewodnika : N - ok. 50 zł i U – ok. 45 zł (ceny
z 2020 r.).
2.    kolejność zwiedzania może ulec zmianie, szczegółowy program zwiedzania ustala pilot. Wejście do katedry w miarę możliwości.

cena od: 75 PLN

Terminy:
od do dni cena  
24.04.2021 24.04.2021 1 85 PLN 75 PLN rezerwuj

 wsteczdo góry 

Opublikowane na stronach internetowych www.perfekt.eww.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© 2017 Biuro Turystyki PERFEKT